Dźwiękoszczelna izolacja akustyczna prefabrykowanych ceramicznych domów

Airborne sound insulation

Czy cisza jest dla Ciebie równie ważna jak ciepło w domu? Czy hałaśliwi sąsiedzi byli jednym z powodów, dla których zdecydowaliście się na zakup domu? Czy wiesz, który dom gwarantuje ci spokojny sen?

Dom ceramiczny gwarantuje spokojny sen

Dla większości z nas zakup domu jest jedną z największych inwestycji w naszym życiu. Odporność termiczna, paroprzepuszczalność, izolacja akustyczna, recykling, bezpieczeństwo zdrowotne, trwałość użytych materiałów, trwałość i inne parametry domu decydują o charakterystyce mieszkania. Oprócz ceny, która jest prawie zawsze decydująca, wyżej wspomniane właściwości domu mają również dużą wagę przy podejmowaniu decyzji.

Ściany ceramiczne CH o niskim koszcie nakładów i eksploatacji oraz minimalnej powierzchni zabudowanej zapewnią przyjemne, niezakłócone i zdrowe życie.

Ściana ceramiczna CH jest w naszym standardowym składzie izolowana wełną mineralną. Ze względu na doskonałe właściwości zastosowanego materiału ściany obwodowe już o grubości 28 cm przekraczają wszystkie wymagane normy. Pomiar izolacji akustycznej w powietrzu nie jest prostą sprawą. Podlega testom w ścisłych warunkach laboratoryjnych i zgodnie z normą STN EN ISO 717-1 wymagane jest co najmniej 42 dB.

Chociaż akustyka jest dobrą nauką, nie zniechęciliśmy się i poprosiliśmy o aktualizację parametrów naszej ceramicznej ściany CH. W przeciwnym razie pomiary poszły świetnie! Ściana ceramiczna CH w naszym standardowym składzie i grubości 28 cm osiąga izolację akustyczną konstrukcji powietrznej co najmniej 45dB. Dla porównania, standardowa stosowana porowata cegła betonowa osiąga takie parametry do grubości 50 cm. Co ważne, do produkcji ścian ceramicznych CH, stosujemy wyłącznie naturalne materiały, których wytrzymałość, różnorodność i kształt gwarantują, oprócz doskonałych właściwości termoizolacyjnych, również doskonałe właściwości izolacji akustycznej. W przypadku typowych ścian ceramicznych we wbudowanym obszarze rzędu zmierzona wartość izolacji akustycznej wynosi co najmniej 62 dB.

Jak możesz przyczynić się do zdrowszego środowiska i zapewnić zdrowe, niezakłócone życie, wybierając odpowiedni materiał? Zamów dom ceramiczny!

Prefabrykowane domy ceramiczne osiągają najlepsze parametry.

Doskonałe właściwości termoizolacyjne, dźwiękochłonne, recykling, bezpieczeństwo zdrowotne, trwałość użytych materiałów, trwałość i niektóre inne właściwości domu zapewniają jakość i zdrowy tryb życia. Wszystko to w najlepszej cenie na rynku zapewnia prefabrykowane domy ceramiczne. Więcej informacji na temat zalet prefabrykowanych domów ceramicznych w porównaniu z innymi technologiami budowlanymi można znaleźć tutaj. Z przyjemnością oferujemy również osobiste spotkanie i certyfikaty do kontroli w naszej siedzibie. Umów się na osobiste spotkanie.

Nie wahaj się z nami skontaktować aby obliczyć cenę ekologicznego prefabrykowanego domu CH, który przyczyni się do zdrowego środowiska.

Skontaktuj się z nami! 8:00 – 16:00

+421 948 641 518

Napisz maila!

sales@ceramichouses.eu