Dom z prefabrykatów w najlepszej cenie na rynku

Prefabricated house at the best price on the market

Jak zbudować najtańszy i zarazem ekologiczny dom o niskich kosztach eksploatacji?

Jest więcej kryteriów niż porównywanie, który dom jest dla Ciebie najlepszy. Podczas gdy prędkość jest ważna dla niektórych klientów, elastyczność jest ważniejsza dla innych. Ale ostateczna cena jest decydująca dla wszystkich, ale nikt nie powinien obniżać kosztów jakości i zdrowego życia w postaci ekologicznego domu kosztem ceny. W budownictwie nie obowiązuje już zasada lepszej jakości = wyższej ceny. Dlaczego więc możemy zaoferować Ci idealny dom w najlepszej cenie na rynku?

Jaka jest standardowa cena dla Ceramic House CH? Poproś o wycenę!

Opracowanie domu (projektu) do zmierzenia, ale nadal podkreślającego ekonomię projektu

Przeanalizujemy twój projekt i zaproponujemy korekty, które mogą mieć pozytywny wpływ na niższe koszty produkcji lub koszty operacyjne. Układ idealnego domu musi być zgodny z pomysłami jego przyszłych właścicieli. Jednak każdemu klientowi, nawet najbardziej wymagającemu, można zaoferować alternatywne rozwiązanie, które oznaczałoby dla niego obniżenie kosztów budowy domu, a także bardziej energooszczędnych mieszkań. Dom, który kosztuje nas setki euro miesięcznie, nie jest już w modzie. Ze względu na zastosowany materiał ceramiczne domy ceramiczne mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, a ich zdolność do akumulacji zapewnia niskie koszty eksploatacji. Jeśli dom jest zbudowany tak, aby spełniał ogólne wymagania budownictwa niskoenergetycznego, z przyjemnością zapłacisz za niskie miesięczne koszty mediów.

Automatyzuj procesy i eliminuj błędy

Głównym programem firmy Ceramic Houses jest produkcja prefabrykowanych elementów domów rodzinnych, z których następnie montowane są całe domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, a nawet inne niskopodłogowe budynki wielofunkcyjne. System konstrukcyjny nosi nazwę CH3E i ma w nazwie 3 E (ekonomiczny, ekologiczny, energetyczny). Ta technologia produkcji lekkich ścian izolacyjnych dla budownictwa jest wyjątkowa i postępowa. Montaż produkcyjny elementów wielkopowierzchniowych odbywa się w halach produkcyjnych, a zatem wszystkie produkowane elementy budowlane podlegają ścisłej kontroli technologicznej. Zapewnia to wysoką jakość każdego elementu i eliminuje błędy. Produkty spełniają wszystkie normy UE i wszystkie wymagania dotyczące produkcji ekologicznej. Dzięki zaawansowanej metodzie produkcji, na którą firma ma światowy patent, klient nadal ma dużą elastyczność w planowaniu układu domu nawet przy tak zautomatyzowanej produkcji.

Przygotuj elementy w fabryce, a tym samym skróć czas na ukończenie domu

Ściany fabryczne są prefabrykowane do dystrybucji prądu i wody, co pozwala zaoszczędzić czas podczas wykończenia. W idealnym przypadku nie trzeba już rozbiórkować ani kosić na placu budowy, a praca elektryka lub pracownika wody jest nie tylko krótsza, ale także łatwiejsza. Ściany zewnętrzne są doprowadzane do ziemi już z podstawową izolacją. Tylko 3 mm warstwa ściągaczki jest wystarczająca do ostatecznego wykończenia wnętrza.

Przeniesienie mokrych procesów do zakładu, a tym samym niezależność od pogody.

Ponieważ produkcja samych ścian, a tym samym większość procesów mokrych, przenoszona jest do zakładu, konstrukcja staje się mniej zależna od pogody. Liczba dni oraz w ciągu roku, kiedy będzie można budować dobrze i bez większych ograniczeń, znacznie wzrosną. Jeśli podczas budowy pada deszcz, odpowiednia porowatość materiału zapewnia, że ściana jest ponownie sucha po kilku godzinach.

Najszybsza forma budowy

Ten bungalow zbudowany jest w zaledwie kilka dni! Nie należy zapominać, że dzięki wstępnemu przygotowaniu okablowania w ścianach lub ścianach obwodowych z podstawową izolacją jest szybszy sposób na budowę swojego wymażonego domu.

Wąskie ściany zewnętrzne i większa powierzchnia użytkowa

Doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne zastosowanego materiału, przy jednoczesnym osiągnięciu tych samych parametrów, buduj domy o węższych ścianach i zmniejszaj powierzchnię zabudowaną. Właściciele zyskują większy obszar użytkowy lub zmniejszają obszar zabudowany, pozostawiając ten sam obszar użytkowy. Dostają więcej miejsca na życie i zajęcia. W porównaniu z tradycyjnym sposobem budowy uzyskana powierzchnia wynosi od 8 do 10 m2 (dla bungalowu o powierzchni zabudowanej od 100 do 150 m²), co również jest ważne, aby uwzględnić w ekonomii projektu.

Konstrukcja przyjazna dla środowiska, ale także zdrowie jej właścicieli, czyli dom CH Ceramic w najlepszej cenie na rynku

Używanie tylko naturalnych materiałów do produkcji i budowy domów oszczędza naszą najważniejszą rzecz, nasze zdrowie. Nawet po latach użytkowania szkodliwe substancje nie będą wydostawać się ze ścian. Dzięki nieograniczonemu okresowi użytkowania Twój dom nie straci na wartości.

W porównaniu do ceny i jakości, ceramiczny dom CH jest zdecydowanie najlepszym wyborem w porównaniu z innymi technologiami na rynku. Czy masz swój projekt? Wyślij do nas aby uzyskać niewiążącą cenę. Jeśli nie masz jeszcze projektu, zainspiruj się w naszym internetowym katalogu rodzinnym.

Nie wahaj się z nami skontaktować aby obliczyć cenę ekologicznego prefabrykowanego domu CH, który przyczyni się do zdrowego środowiska.

Skontaktuj się z nami! 8:00 – 16:00

+421 948 641 518

Napisz maila!

sales@ceramichouses.eu