Ceramic Houses – O nas

Jako jedyni w Europie Środkowej produkujemy i montujemy przedmioty wykonane z lekkich ceramicznych paneli ściennych.*

Przyjazny dla środowiska, opłacalny i energooszczędny progresywny system CH 3E gwarantuje nam sukces na rynku. Wyniki naszej pracy można zobaczyć w kilku krajach UE i za granicą.

* zgodnie z międzynarodowym certyfikatem EN1520

Skontaktuj się z nami

Twoja satysfakcja jest najważniejsza w naszej firmie

Naszym celem jest zapewnienie niedrogich i wysokiej jakości obiektów. Nasz zespół pracuje na poziomie wysoce profesjonalnym, entuzjastycznie nastawionym do działania i przekraczającym oczekiwania naszych klientów. Współpraca z ekspertami branżowymi na Słowacji i za granicą, którzy są również liderami w rozwoju innowacyjnych technologii, upoważnia nas jako kontrahenta do złożenia oferty szerokiej grupie klientów.

Wysokiej jakości ceramiczne domy prefabrykowane posiadają najlepsze certyfikaty jakości technicznej. W dziedzinie właściwości techniczno-estetycznych, gdzie dokładność jest już w milimetrach, oprócz właściwości termoizolacyjnych i akustycznych, domy prefabrykowane odnotowały ogromny skok do przodu, a pod wszystkimi parametrami wyprzedziły nie tylko klasyczne domy murowane. Maksymalna elastyczność w planowaniu układu i zakresu dostawy sprawia, że nasza oferta nie ma sobie równych.

Skontaktuj się z nami
spokojní zákazníci Ceramic Houses s.r.o.

Usługi dla Ciebie

Ceramic Houses, s.r.o. Zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązanie od projektu badania, opracowania projektu pozwolenia na budowę, produkcji i budowy.

Oprócz indywidualnych projektów dla naszych klientów firma bierze również udział w budowie projektów deweloperskich z własnym finansowaniem takich projektów. Z profesjonalnego punktu widzenia finansowanie dobrych projektów jest dla naszych partnerów elementem stabilizacji finansowej. Dobrym przykładem jest pojawienie się konsorcjów w krajach rozwiniętych (Azja i Afryka Środkowa), w których współpraca z międzynarodowymi instytucjami, takimi jak ONZ i inne, jest niezbędna do ogólnego sukcesu ambitnych i ryzykownych projektów. Każdy projekt, zarówno w kraju, jak i za granicą, opiera się na ogólnej zasadzie dywersyfikacji ryzyka oraz, oczywiście, przyszłych zysków i inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Realizacja domów ceramicznych w ponad 200 miejscach na całej Słowacji

Każdego roku budujemy dziesiątki nowych interesujących ceramicznych domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i innych budynków, zarówno dla nowych, jak i długoterminowych klientów. Niektóre z nich są mniej wymagające, podczas gdy inne wymagają starannego przygotowania i dostosowania do indywidualnych potrzeb. Do każdego projektu podchodzimy jednak indywidualnie, uwzględniając wymagania klienta.

Wraz z uruchomieniem nowego zakładu montażowego w 2018 roku, otworzyliśmy możliwość, oprócz budowy pojedynczych domów, jeszcze większego udziału w dużych projektach budowy konstrukcji holowych w formie podwykonawcy dla deweloperów lub jako znaczącego inwestora i dostawcy. Setki najlepiej zaprojektowanych domów, dziesiątki wydanych pozwoleń na budowę i jeszcze więcej nowych kandydatów udowadnia, że domy ceramiczne są najlepszym wyborem na rynku!

Skontaktuj się z nami
Keramický dom, bungalov od Ceramic Houses