Spolupráca pre firmy Ceramic Houses BUILD MORE AFFORDABLE EFFECTIVE FASTER

Czy jesteś firmą budowlaną, inwestycyjną lub deweloperską?

Oferujemy korzystne warunki współpracy:

 • szybsza konstrukcja holostavby
 • maksymalna elastyczność w planowaniu dyspozycji
 • łatwiejsze tworzenie bardziej skomplikowanych kształtów (łuki…)
 • zakończenie budowy we własnym kierunku
 • konstrukcja ekologiczna – przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów
 • wstępne przygotowanie ścian do dystrybucji energii elektrycznej i wody
 • ściany zewnętrzne już z izolacją
 • niższe koszty budowy
 • szybsze obroty Twoich inwestycji
 • większa powierzchnia użytkowa z tym samym obszarem zabudowanym
 • dla większych ilości rabatów

Zaoferuj swoim klientom zielone domy zbudowane przy użyciu najnowszych technologii na rynku! Dom zbudujemy dla ciebie za kilka dni. Wszystkie inne prace można wykonać samodzielnie. Zbudujemy domy lub całe budynki zgodnie z Twoimi projektami. Oszczędzaj czas budowy i poświęć się sprzedaży. Zostaw budynek nam!

Wyślij nam swój projekt na sales@ceramichouses.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +421 948 641 522. Na osobistym spotkaniu omówimy Twój projekt i przygotujemy dla Ciebie najbardziej ekonomiczną ofertę.

Skontaktuj się z nami

Twórz bardziej nowoczesne, szybsze i lepszej jakości

Nie tylko materiał ceramiczny, z którego CERAMIC HOUSES wytwarza ściany domów i innych budynków mieszkalnych lub użytkowych, ale także system konstrukcyjny CH 3E jest wyjątkowy.

Ogólnie rzecz biorąc – domy prefabrykowane gwarantują szybszą budowę w porównaniu do technologii konwencjonalnej (konstrukcja z cegły). Przeniesienie produkcji ścian do zakładu nie tylko przyspiesza cały proces budowy, ale także eliminuje poziom błędów.

Ściany domu są w produkcji pod ścisłą kontrolą technologiczną, co gwarantuje ich idealną płaskość, dokładność i inne parametry jakościowe. W ścianach są już zbudowane rury do dystrybucji energii elektrycznej, utworzone rowki do lokalizacji dystrybucji wody i kanalizacji, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze na zakończeniu prac.

Ściany zewnętrzne zostaną dostarczone z podstawową izolacją termiczną zgodnie z Twoim projektem. Zaletą jest nie tylko prefabrykowana metoda budowy, ale także sam materiał. Przy zastosowaniu CH z materiału ceramicznego takie domy poprawiają właściwości budynku z cegły (ekologiczny rozproszony budynek otwarty) i zapewniają Twoim klientom wysokiej jakości mieszkania w domach o nieograniczonej żywotności. Paroprzepuszczalność, izolacja akustyczna lub doskonałe właściwości termoizolacyjne to najważniejsze zalety wynikające z budowy domów ceramicznych CH.

Posiadamy patent na produkcję i montaż, który gwarantuje monopol nie tylko na rynku słowackim, ale także wyjątkowość w całej Europie. Produkowane elementy ścienne spełniają aktualne kryteria określone przez normy europejskie. Dzięki temu nie musisz się już martwić obliczeniami. Dzięki synchronizacji poszczególnych części konstrukcji unikniesz również na przykład zbyt dużych fundamentów i uzyskasz bardziej użyteczny obszar dla tego samego obszaru zabudowanego.

Skontaktuj się z nami! 8:00 – 16:00h

+421 948 641 518

Napisz maila!

sales@ceramichouses.eu

Are you looking for something else?

FAQ – Často kladené otázky